Головна » 2019 » Грудень » 18 » Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019-2020 навчально
21:53
Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019-2020 навчально

18 грудня 2019 року ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» радо приймав юних науковців в стінах свого закладу на захисті науково-дослідницьких робіт.

Цього року в захисті приймали участь 50 юних науковців із Переяслав-Хмельницького району, м. Переяслава, Дівичківської та Студениківської громад. До захисту залучено більше 50 викладачів вишу – це рецензенти та члени журі.

Захист робіт передбачав аргументованість вибору теми дослідження та її розкриття, вільне володіння матеріалом, ступінь самостійності автора у виконанні роботи, особистий внесок автора у роботу, чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладення матеріалу, компетентність учасника, вичерпність відповідей, етикет та культуру спілкування, активну кваліфіковану участь у веденні дискусії.

Журі відмітило, що роботи, подані на конкурс, були цікаві, змістовні, в них ставилися актуальні проблеми, розв’язання яких пропонували юні дослідники.

 

Бажаємо переможцям успіхів на ІІ (обласному) етапі!

Переглядів: 107 | Додав: lysi_osa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar