Головна » 2017 » Вересень » 4 » Ігор Денисюк виступав на чемпіонаті світу із суднономодельного спорту
22:02
Ігор Денисюк виступав на чемпіонаті світу із суднономодельного спорту

З 1 по 14 травня в угорському місті Орфу проходив чемпіонат світу із судномодельного спорту в класах радіокерованих яхт. У ньому взяли участь спортсмени з Китаю, Польщі, Чехії, Німеччини, Австрії, України, Росії, Білорусі та Угорщини. Нашу збірну представляли вісім судномоделістів (п’ять дорослих і троє дітей) із Одеси, Черкас та Київщини. Єдиним учасником від Київської області був переяславець Ігор Денисюк (16 років), вихованець гуртка “Крейсерський яхтинг” клубу юних моряків.

Ігор займається судномодельним спортом близько дев’яти років. Неодноразовий переможець і призер змагань різного рівня. Торік виконав норматив кандидата в майстри спорту.

– За підсумками минулого року Ігор Денисюк і Віталій Погребний ввійшли до складу збірної України, – розповів наставник переяславських спортсменів Володимир Горбаченко (36 років). – І коли ми були в Черкасах, керівник їхнього судномодельного гуртка Андрій Коваль, який є головою асоціації радіокерованих яхт України і тренером збірної, запропонував хлопцям поїхати на чемпіонат світу. Участь у таких змаганнях – дороге задоволення. Більшість витрат взяли на себе Ігореві батьки. Частину коштів виділив міський відділ освіти.

За словами Ігоря Денисюка, на чемпіонаті світу виступили близько 70 судномоделістів, серед яких переважали дорослі спортсмени. Змагалися усі разом, але були окремі «дитячі» заліки.

Змагання проводились у трьох класах радіокерованих яхт: F5-E, F5-M, F5-10. Найвищий результат – сьоме місце – переяславський спортсмен здобув у класі F5-M (довжина судна – 1,3 метра). А найкращий показник серед учасників збірної у судномоделіста з Одеси, який завоював дві бронзові нагороди.

Українські спортсмени проживали в місті Орфу, де винаймали будинок. Харчувалися за власний рахунок. Були на екскурсіях у місті Печ та столиці Угорщини – Будапешті. Відвідували термальну купальню. Організатори підготували для спортсменів два банкети.

Для Ігоря Денисюка це другий чемпіонат світу (перший – у 2015 році в Черкасах). Як він зазначив, цього разу була більша конкуренція, він змагався в усіх трьох класах яхт (позаторік тільки в одному) і покращив результат. Ігор хоче виконати норматив майстра спорту України із судномодельного спорту і задля цього готовий наполегливо працювати.

 

 

Переглядів: 92 | Додав: lysi_osa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar